Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
fanda001 - (1) - 0.74 (?) 
4.3.2008 14:11

zasílám slíbené fotografie...

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 109.239 (?), 9.3.2009 20:39

dobrý den,

před rokem se tady řešila firma Sieberz a její sloupovité jabloně tzv. baleríny. Jak jste spojojení? 

Nemá někdo zkušenost se sloupovitými rybízy a angrešty?

děkuji za reakce,

E.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.98 (?), 18.6.2009 12:23
Dobrý den, před rokem jsem si objednal u fa.Sieberz sloupovitou švestku a angrešt.Oba dva stromky přišli v pořádku a angrešt je obalen plody jak je vidět na reklamním obrázku.Vzhledem k tomu, že mám malou zahrádku je pro mě vysazení sloupovitých stromků řešení.Rozhodně další stromky zakoupím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 84.120 (?), 6.5.2010 14:16

Tak vám pěkně za radu. Mám také spíš mini zahradku a sloupovité jabloně jsem si chtěla koupit, ale v okolí Klatov jsem je nenašla, dám na vaše rady a koupím je u f. Sieberz.  Snad mi přijdou také tak hezké stromky jako vám.

Děkuji Renda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 240.87 (?), 23.10.2010 18:49

Dobrý večer, jen jsem Vám chtěla poradit, jak ušetřit. Objednávala jsem teď na podzim tři sloupovité jabloně u Starklu a přišly úplně krásné stomečky naprosto v pořádku a hlavně za úplně jinou cenu než nabízí Sieberz. Nebo můžete zkusit i firmu Jukka. Tak jsem zase kupovala dvě sloupovité třešně a také dorazily naprosto v pořádku. Obě firmy jsou rozhodně levnější. Žaneta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.74 (?), 24.4.2008 12:45

Sloupovitá třešeň Sára už nám kvete - to bude plodů...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 136.34 (?), 24.4.2008 19:37

Je zde zmínka o podnožích.Prdlajs se v tom vyznám.Nemůžete, prosím,dát odkazy, kde se nechá najít více.děkuji.Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 242.33 (?), 7.5.2008 10:07

Ahoj,

já si objednala rostliny u firmy Sieberz už loni a byla jsem moc spokojená.Proto jsem si objednala i letos. Všechny rostliny přišly pěkně zabaleny, nepolámané, neoschlé ani nahnilé. Ty z loňska pěkně rostou, nic nezahynulo. Zatím samé kladné zkušenosti. Vloni jsem si objednala i sloupovitou ostružinu, zatím vypadá pěkně, roste. Co z ní bude uvidím až zřejmě za čas. Oproti zkušenostem např.s Bakkerem - hrůza. Ceny příšerné a zboží na vyhození. Ihned jsem to reklamovala. Mějte se a ať vám dělá zahrada jen radost. Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 143.40 (?), 21.12.2008 0:04

Nazdar Pepíku: dost hodhě pochopíš o podnožích když si zadáš: fytos.cz ,je to tam názorně zakresleno a popsáno o vzrůstnosti různých podnoží ovocných stromků. Na této adrese jak budeš, tak si zadej "Naše nabídka" a v ní 8 řádek odspodu v levé části klikni na " Podnože pro ovocné stromky ", projdi si i ostatní věci, klikni na: "Z odborné literatury " a vše si tam pročti, dík jim za pěkně zpracované stránky..     Petřík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.108 (?), 2.6.2012 17:30

Já mám 2 jabloně baleríny-Walz a Polku.Jedna je od Starkla a druhá od Sieberz.Obě jsou krásné, Jsou tříleté, plodí krásná a chutná jablka.Do menších zahrádek ideální.Moje jsou už vysoké 1,20m a široké 50cm.Hodně odvahy a zdaru při pěstování.Markéta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika