Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vím že myslet je h... o vědět 🤣🤣🤣ale myslela jsem, že když už teď bych měla cca 5m strom. A máma má nádhernou třešeň o pár metrů vedle mého stromu. 5,5m za 20 let... Koukám, že je to s těmi stromy ještě náročnější a zapeklitější. Můj strom je v bývalé zahrádce, kde se pěstovalo ovoce. Takže se mu tam určitě daří. Každý rok má obří nové větve. Je to statečný fešák☺️ Jak tedy poznat podnož? Kupovaná měla být colt. Giselu mam taky (tu poznám doma po letech) Takže jsem si myslela že gisela je na sloupovité pěstování. Stromek co skoro neroste. Colt - rostou slabě a dorůstají se Max těch 5-6m. Celkem zvladatelný strom Ptáčnice (nevím proč tomu říkám ptačice a omlouvám se) což je v budoucnu takový smrk 🤦🤣 obří vysoké stromy. Velmi rychle rostou.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika