Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tiež so si kúpil mykorízu.Najprv som ju dal k polovici rajčiakov, čo je asi 50 kusov.Nerozoznali by ste, ktorých 50 malo podporu mykorízy.Povedal som si, že asi paradajky žijú krátko, skúsim stromy.Na hubové choroby mi odišla Hetlina na Jaderničke, Ontário na MM 106.Obidva v prvom roku u mňa.Teraz mám napadnutú trojročnú Coxovu na Antonovke, čo ma nevýslovne štve.To ma aj vyprovokovalo napísať tento príspevok.Aj keď musím pripustiť, že dokiaľ som nečítal toto vlákno, nedával som si to do súvislostí.Zhinuli mi aj dve jednoročné hrušky, na semenáči, ale hrušky sa ževraj ťažko ujímajú.Každopádne, doteraz som s nimi nemal problémi.Na obranu Symbivitu treba povedať, že som s ním zasadil asi 40-50 stromov.Ale predtým som s výsadbou stromou nemal problémi.Ale už ho nepoužijem.Ono tie huby, ktoré tam majú byť určite neškodia, ale čo keď sú tam huby, ktoré by tam byť nemali.Tento problém býva občas u vakcín pre zvieratá a býva niekoľkomesačná pauza vo výrobe.Myslím si, že firma by si mala ten svoj Symbivit skontrolovať

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika