Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To téma pasuje i na můj případ. Možná Vás pane Vysloužil zvednu ze židle ale já jsem se v nákupech tak orientoval na Lidl, že jsem tam nakoupil i ovocné stromky. Jabloně, hrušen, švestku a třešen. To z toho důvodu, že mám malou zahrádku a tyto stromky byly uváděny jako zákrsky. Se všemi jsem spokojen akorát třešni trvalo 5 roků než začala rodit. Rodí ale má malé plody. Rozhodl jsem se ji naroubovat. Tři nejnijší haluze průměru 4 cm jsem v dubnu uřízil a na každou dal tři rouby za kůru. Technicky si myslím, že jsem postupoval bezchybně ale žádný se neujal. Nevím zda jsem postupoval správně ale rouby jsem odebral ze stromu u švagra a hned narouboval. Letos jsem to udělal jinak. Ty loňské pahýly s nepřijatými rouby jsem teď v neděli zkrátil o 10 cm a znovu narouboval za kůru. Šlo to poměrně blbě ještě proudí málo mízy. Tentokrát jsem ale použil rouby, které jsem ke konci února ustřihnul ze stromu u švagra a dal je do písku do vlhkého sklepa. Navíc jsem jen tak z pocitu intuice seříznul dva vlky a na ně kopulačním řezem připojil rouby. Jedinou pásku co jsem doma měl byla elektrikářská a navíc černé barvy. Tím se to místo bude více zahřívat a míza možná více proudit. Zvýšil jsem svoje šance? Jak bych to měl udělat správně příští rok pokud letos opět neuspěji?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika