Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

hned na uvod, bych rad podotkl, ze jsem naprosty laik, takze bych poprosil o shovivavost a trpelivost :)

Mame malou zahradku a chteli jsme vyzkouset pestovani nejakych stromku. Proto jsme se rozhodli zkusit "sloupovite" varianty (uvozovky, protoze jsem cetl, ze jedine jablone jsou opravdu sloupovite odrudy), ktere jsme na podzim minuleho roku zasadili. Ruzne jsem se docetl, ze se blizi idealni cas na rez. Precetl jsem nekolik clanku, prohledl obrazky, ale stale si nejsem jisty, jak nejlepe postupovat. Prikladam proto fotky mych vsech trech stromku :) a poprosil bych, zda-li by mi nejaky odbornik nemohl na fotkach vyznacit, kde a jak bych mel cca rez udelat. Byl bych moc vdecny.

Cetl jsem, ze by se mel delat pro vodorovne vyhonky rez za druhym ockem (za vnejsim?). U terminalu rostoucich svisle, nechat jen jeden... atp. Ale vzdy kdyz prijdu ke stromkum, tak ztratim odvahu :)

Dekuji vsem predem za rady.

Jarda

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika