Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji všem zúčastněným za dosavadní podněty a rady. Svůj současný pozemek jsem před 20 lety vyvýšil tak, že jsem na několika místech vykopal jámy, ty byly vysypány návozem a vykopaná zemina byla rozhrnuta na celou plochu pozemku. Tak jsem se zvedl o 60 cm a na tom všem jsem stavěl a sadil. Sousední pozemek plánované výsatby je tedy původní, o cca 60 cm níže a s podmínkami, které tady probíráme. Navazují horizontálně louky a na jednu stranu ten svah, jak jsem už popisoval. Vzhledem ke konkrétní situaci bych to viděl tak, že zvednu pozemek asi 30 cm a zbytek vyřeší vhodná volba podnoží. Myrobalán tedy ne. VVA1 Krymsk bude těžce k sehnání s vhodnou odrůdou. Pak tedy možná St.Julien, ten koření mělce. Co volba semenáče Wangenheimovy? Jaké jsou skušenosti s podnožemi MY-KL-A a PENTA?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika