Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já Vaše aktivity, pane Fialo obdivuju, neustálé zkoušení nových odrůd je mi taky trochu vlastní. Jenom jsem v poslední době z těch novinek slivoní trochu rozčarován.Čekal jsem stejné nadšení, jaké jsem zažil, když mi zarodily první Katinky, Hanity, Opály, Gabrovské, Haganty, Vee blue, Calypsa... Domácí tu jsou prakticky nepěstovatelné, vypadalo to dlouho na kolaps švestek jako takových -  a najednou taková plejáda! Bohužel, Tophit, Elena, Presenta a ty novější - Jofela, Haroma, Azzura, Joganta - to je zklamání. Mám na půlce stromu Domácí švestku klon 183 z Velkých Losin, kde jim jako jediná odolává šarce. Nedá se říci, že by vůbec netrpěla, ale dá se to snést. Za chutí, vůní a sladkostí této švestk ty nové daleko pokulhávají,. Ještě zlatá Toptaste, aroma sice nic moc, ale aspoň sladkost vysoká. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika