Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No tedy, pánové, co příspěvek, to se nestačím divit! To je skoro heroický výkon, co jste předvedli! laugh

A abych taky něco k tomu řekl. Nakonec s tím vyšším kmenem to je dobrý nápad, já mám také radši vyšší kmeny, nemusím se pod stromama hrbit. A pro stromy je to i přirozenější. Avšak z toho důvodu, že jsou stromy už vzrostlejší, a ztratily velkou část kořenů (oproti korunám, kterých prozatím vůbec neubylo) se klaním k názoru, že trochu hlubší řez bude na místě. Já bych to udělal tak, že bych nejvíce prořezal horní větve - dosáhne se tím trochu snížení koruny, alespoň pro začátek (pro posílení spodnějších větví), on totiž ten strom stejně časem potáhne vzhůru, když ho necháte. Zakrátit je však potřeba asi všechny.

Tak ať se dílo podaří. Dave

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika