Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V této souvislosti mě při Katince napadájí ještě jiné asociace(to cizí slovo tady přinesl pan Mikeš-tedy mu děkuji, jestli jsem to slovo dobře pochopil).

Když mám žízeň,...jdu na pivo.Vypiju na posezení jedno, dvě,a když mi chutná, tak i pět kousků dám...když je dobrá zábava, a mám stále chuť-v tom to vězí.Doma bych si dal hrnek čaje na zahnání žízně... možná bych vypil nanejvýš pět deci čaje, ale nikdy né dvaapůl litru!!!

V případě Katinky je to stejné.Když přijdu pod strom,...tak se čas zastaví, a já jím, a jím, a nemám dost, pořád mám chuť... nejde přestat, a žádná síla mě nedonutí odejít.Není mi zle, a nepřežene mě.Ryngloty sním pět-osum, a mám dost.

Máte pravdu pane Wimpi, že člověk je málokdy spokojen s tím co má,a chce to co nemá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika