Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Jsem rád, že se ozval zase nějaký delší pěstitel švestek. Vzpomínám si na jedno dávnější přirovnání jednoho místního velkopěstitele, který ohledně chuti přirovnal Gabrovskou k formuli a Čačanskou najbolju k trabantu, ale ty trabanty se díky vzhledu mnohem lépe prodávaly. Letos bych takto mohl přirovnat k formuli Presentu a k trabantu Elenu. Nikomu jsem ale neradil, co mají s Elenou udělat. Mně a Davidovi prostě nedělá zatím dobrotu. Vaše stanovisko může být pozitivní z důvodu určité naděje do budoucích let. Ovšem aby to nedopadlo jako v té písničce, kde se zpívá: "Von pořád čekal, že něco příde, von pořád čekal, nepřišlo vůbec nic". Tohle věčné čekání už známe u některých jiných odrůd. Jinak, mráz mně tady švestky snad ještě nikdy neohrozil a kdyby nebylo nic těžšího, než zakročit proti pilatce, tak by to pěstování bylo ještě docela fajn.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika