Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ak ho nemajú v e-schope, je možné, že sa už vypredal. Ja som objednával na jeseň viacero stromov. Potom mi volali priamo z Plantexu - niektoré už nemali na podpníkoch, ktoré som chcel. Ale všetko sme vybavili telefonicky - zvolil som náhradu, niečo zrušil. Lepšie, ako keby mi poslali niečo, čo by som nechcel.

Zo sliviek som kupoval už spomínaný Tophit na podpníku St. Julien. Trochu ma prekvapilo, že stromček mal medzištepenie (aspoň tak vyzeral). O tom, že by mal Tophit zlú afinitu s daným podpníkom som zatiaľ nikde nečítal. Chcel by som poprosiť, aby mi niekto napísal, kedy mu Tophit dozrieva. V literatúre sú dosť veľké rozdiely. Sadil som ho približne v 250 m. n. m. v strednom podnebí, južne orientovaná poloha, tak dúfam, že bude dozrievať.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika