Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vlaška se kvůli PPV nedá všude pěstovat. V Pardubicích to opravdu nešlo. V Sudetech (Hornosvratecká vrchovina 600 m) to ale neplatí. Roste si volně bez zásahu člověka, tudíž bez jakýchkoliv chemických postřiků, ani proti pilatce, naprosto v pohodě. Dozrává vždy, v plodnosti předčí sousedovic Gabrovskou, prostě zírám. V jisté literatuře se ale uváděla její vhodnost pro pěstování ve vyšších polohách, takže to zas takové překvapení není. Mám takový dojem, že tu Hanitu tady naprosto převálcuje. Hanita tady sice má tu svoji výraznou a pro mě nejlepší švestkovou chuť, ale ne každý takovou chuť ocení, jak jsem se mohl přesvědčit při degustaci místních občanů. Vlaška je přece jen v chuti (pro místní) švestkově klasičtější. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika