Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím jaké jste myslel vrtochy a specifika odrůdy Katinka pane Pal'o?Ale ta velikost plodů je při různých podpnikách hoodně diskutabilní, protože při minulých úrodách byla u mě velikost plodů pěkná, až nadprůměrná.Chuť plodů se sice blíží ke standartu DV,ale ještě mnoho chýba.Co se týče už mnou zmiňovanou ringlotovou chutí v Katince,budu rád za vaše ohlasy,protože napriek počtu odmítavých hlasů,já ji tam cítím.Možná je to tím,že Katinka má poměrně dost cukrů,ale zvýšené aroma schází-tak jako u rengloty.Aroma se dostaví později,je to ale až po přezrání.I tak vydrží na stromě dlouho-u mě do dvacátého srpna.To že letos opravdu patří (!)mezi lámače rekordů se podepsalo i na menší velikosti plodů.Strom je velmi silně přeplozený,a pro zajištění budoucích úrod už v tuto dobu aplikuju kombinované hnojení s desetidenním střídáním postřikem  na list Wuxalem s přidáním hnojůvky +nějaké prvky  ke kořenům.Navíc je Katinka více odolná, nebo silně tolerantní šárce.Takže jaké nectnosti jste měl na mysli?Já si myslím, že má jedinou-je méně vhodná na pálení, ale to není rozhodujůce hladisko.U mě bude k jídlu asi za deset dní,protože letošní dozrávání je kvůli vlhkému začátku léta opoždědo asi o týden.Přináším dnešní ranní report.Teprve včera jsem zaznamenal první změnu barvy na zelených plodech Katinky, a tak to nyní vypadá u mě.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika