Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

K omylu doslo (uznavam), ale nie u mna! Kupil som regulerny Herman (podla stitku - mam ho nafoteny). To ze sa stal zazrak/(alebo omyl) a rodil mi Opaly (nie Hermany) ma presvedcili miestny znalci - tusim i p. Rosti@slavik.

Uroda Katinky je z ineho stromu, ten je osvedceny uz viac rokov a na to ze to je Katinka "vemte jed" yes (i ked vrchnu cast zom prestepil na Tophit, aby bol strom ovesany celu sezonu). Opal (co mal byt Herman) je gulaty a mam ho nastepeny na Hanite, kym Katinka gulata nie je. Chut Opalu je taktiez menej slivkova (a vodovejsia), kym Katinka ju ma typicky slivkovu.

To ze si tento rok prehodili poradie dozrievania ma prekvapilo, ale zase Katinka je chutovo lepsia nez ten zameneny Opal(Herman). Pridal by som fotku bielych Opalov, ale zrovna susedovi vrtaju studnu, je cely pod prachom... Ked dozreje zverejnim pre porovnanie. Kedy zreje Katinka u Vas ?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika