svilušky pod kůží?



host - 246.115 (?)
18.10.2015 22:56

 Dobrý den, tak na hubení svilušek jsem v nouzi použil prostředek na létavý hmyz od firmy Bros a měl jsem štěstí na látku, kterou obsahoval. Ta látka se jmenuje dichlorvos. Sprej fungoval okamžitě, ale rozhodně nemáte vyhráno. Je třeba stále udržovat základní již uvedená pravidla, zejména dodržovat dostatečnou vlhkost. Taky nemají rády průvan.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
         
host - 41.4 (?), 6.7.2015 15:39

Zkuste silny extrakt z maty. Nejdrive jsem se potirala kuli komarum na podvecer. Ted uz to pouzivam jako ochranu pred sviluskami pokazde kdyz jdu na zahradku.. Nejsem postipana vubec. Zkuste

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.2 (?), 2.9.2015 0:15

Zajímalo by mě, zda jste zaznamenala nějakou změnu. Letos jsme poštípaní opravdu hodně, až to vypadá jako bychom měli svrab.. Tak také uvažuji o kdejaké možnosti se sametek alespoň částečně zbavit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 231.64 (?), 26.8.2015 12:32

Dobrý den. Máme je letos s 2letou dcerou po prvé. Vanu nemáme, takže se nemůžeme napařit v horké vodě. :) Co mně osobně zmírnilo svědění a zdrobnělo pupínky je TeaTree olej. 

Hezký den. Renata

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 246.115 (?), 18.10.2015 22:56

 Dobrý den, tak na hubení svilušek jsem v nouzi použil prostředek na létavý hmyz od firmy Bros a měl jsem štěstí na látku, kterou obsahoval. Ta látka se jmenuje dichlorvos. Sprej fungoval okamžitě, ale rozhodně nemáte vyhráno. Je třeba stále udržovat základní již uvedená pravidla, zejména dodržovat dostatečnou vlhkost. Taky nemají rády průvan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vrana11 - (4) - 12.176 (?), 26.12.2018 18:55

Prošel jsem se okolo rybníčku trávou.Za chvíli začalo svědění nad tím kam sahaly boty, celé kotníky a nad nimi zčervenaly a pálily že by se člověk z toho zbláznil.Naštěstí obchod byl otevřen a měli sprej difusil, doporučovaný na dětskou veš.Stříkl jsem to a do půl hodiny byl klid. Dnes už bude asi jiný preparát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika