Příspěvky uživatele - 246.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko bez chemie, 2.4.2016
Voda cista to ano a ted prosim postup domaci vyroby ozonu a jeho aplikace (davkovani atd) diky MH
Svilušky pod kůží?, 18.10.2015
 Dobrý den, tak na hubení svilušek jsem v nouzi použil prostředek na létavý hmyz od firmy Bros a měl jsem štěstí na látku, kterou obsahoval. Ta látka se jmenuje dichlorvos. Sprej fungoval okamžitě, ale rozhodně nemáte vyhráno. Je třeba stále... celý příspěvek >
Startovaci bakterie, 29.3.2013
ale ja beru v uvahu pripravek ktery obsahuje spravne vybrane druhy dle danych kriterii a ty druhy jsou zivota schopne pro dany ucel... pokud se neovlivnil mikrobiont puvodni zname na to ze tam nebyly zadne bakterie nebo podil zivotaschopnych byl... celý příspěvek >
Co nejdřív?, 17.3.2012
Prosím o rychlou radu k údržbě starého trávníku: Nejprve pomocí "drátků" odstranit suchou trávu a mech, pak prořezat? Nebo naopak? A můžeme to udělat v jednom dni, nebo je třeba zachovat nějaký odstup?   Děkuji Petra
Síra SK 520, 18.2.2012
Dobrý den. Mohl bych prosím požádat zda byste mohl poradit, kde Sulku sehnat, či případně uvést kontakt na daného dovozce, mnohokrát děkuji. Taktéž bych nerad experimentoval.. Lukas V.
Lze ještě sázet?, 12.11.2011
Určitě něco nenáročného, nemáme zatím žádné zkušenosti. Zjara jsme vysadili na zahradě první 2 stromy (meruňku a třešňovišeň) a teď bychom rádi tu jabloň. Máme děti, tak asi spíše něco sladkého. Na barvě nezáleží a skladování spíše delší, ale není... celý příspěvek >
Jak zastřihnout fuchsie?, 12.11.2011
Dobrý den, přenesla jsem fuchsie do domu, už hodně opadávají. Kdy a jak moc je mám seříznout, prosím? A ještě dotaz - mám je nechat přes zimu raději na schodišti v domě, kde je světlo a cca 12 st., nebo dát do garáže, kde je přítmí a 2-5... celý příspěvek >
Lze ještě sázet?, 12.11.2011
Dobrý den, včera jsme pokáceli starou jabloň. Dá se ještě zasadit na nová? A můžete zkusit poradit odrůdu? Chtěli bychom podzimní jablka na uskladnění, žádný velký strom. Jsme z Moravského Slovácka. Děkuji Petra
Založit trávník teď nebo na jaře?, 17.9.2011
Děkuji za příspěvky, zkusili jsme tedy vysít ještě teď, dám vědět, jaký je výsledek.  Zem je u nás dobrá, bojím se spíš toho plevele. Jahody jsme rušili právě proto, že jsme je nestíhali udržovat a rozrostly se během 2 let do... celý příspěvek >
Založit trávník teď nebo na jaře?, 4.9.2011
Dobrý den, zlividovali jsme "plantáž" jahod v části zahrady, chtěli bychom tam založit trávník, je to v podstatě malá plocha, asi 4x15 m.  - Jak moc do hloubky je třeba zem před vysetím vyčistit?  -  vyset teď, nebo nechat... celý příspěvek >
Jakou zeleninu na volné záhony?, 6.7.2011
Prosím o radu, jakou zeleninu můžu nyní vysadit na uvolněné záhony po hrášku a salátu?  A ještě jeden dotaz? Poslední 2 roky jsem měla plno brokolice, letos ani jednu - všechny jdou hned do květu. Co je špatně? Jsem začátečník, děkuji Petra
Množení fuchsií, 27.3.2011
Novým rostlinkám se daří, ale prosím ještě o radu k mateřské roslině - nové výhony vyrůstají ze "suchého" dřeva dost vysoko nad zemí, nevypadá to hezky a navíc jsou výhony nepravidelně rozmístěné, tak to vypadá i nehezky. Co s tím? Mám jít... celý příspěvek >
Výsadba meruněk - přidat kompost?, 26.3.2011
Děkuji všem za rady. Snad se stromek ujme Petra
Semínka letniček v sáčku - jak na to?, 26.3.2011
moc moc děkuji, Lído.  P.
Semínka letniček v sáčku - jak na to?, 26.3.2011
Omlouvám se za hloupý dotaz, ale jsem úplný začátečník a obrázkům na sáčku moc nerozumím... Koupila jsem si tařicovku, vhodnou i do nádob. Co se semínky? Dát přímo do nádoby, ve které je chci mít v létě? Nebo nejdřív nějak předpěstovat? A jak? V... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika