Nátěr proti okusu



jarmila - (19)
21.6.2005 21:58
Mám stejný problém na chatě,kterou máme až na konci vesnice.Nátěr proti okusu je dobrý tak akorát na zimu ale na jaře i když jsem si dala práci natřít jednotlivé výhonky růží tak je stejně okousaly,to samé se mi stalo s jahodami.Nejlepší ochrana proti srnkám je pořádný plot a nebo alespoň přehodit ochrané sítě.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host, 1.4.2003 11:13, zobrazeno: 9590x
Dobrý den, potřebuj poradit, existuje prý nejaký přípravek, který znechutí srnám ožírat mladé stromky, nevíte kde bych to sehnal? pletivo je ůčinné, ale stomků je hodně. děkuji.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 2.4.2003 8:16
Lesáci tuším používají nějaký nátěr. Tak zkuste zajít třeba na nějaký lesní závod, proč by Vám neporadili.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 7.4.2003 11:58
U nás v zahradnictví jsem zahlédl nějaký přípravek, jmenuje se Aversol. Jedná se o nějaký gelovitý nátěr proti okusu vysokou zvěří a hlodavci. Stránky výrobce: http://www.torasro.cz
Ludvík
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 8.6.2004 8:55
Na ošetření smrkových výhonků s úspěchem používám v zimních měsících nejlacinější, obyčejný krém na boty. V době kdy začíná sněhová pokrývka potřu konce větviček, hlavně terminál. Výsledek je velmi uspokojivý, praktikuji tuto metodu již několik let. Z jara jsem nepozoroval žádný negativní vliv na růst nových výhonů.
Problém mám však s okusem poupat růží, pirimor při odstraňování mšic (srnám nechutná) na čas je odradí, ale po omytí deštěm do druhého dne jsou poupata spasena. Jako jediné spolehlivé řešení považuji pěstování růží za plotem. Ať se Vám daří.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jarmila - (19), 21.6.2005 21:58
Mám stejný problém na chatě,kterou máme až na konci vesnice.Nátěr proti okusu je dobrý tak akorát na zimu ale na jaře i když jsem si dala práci natřít jednotlivé výhonky růží tak je stejně okousaly,to samé se mi stalo s jahodami.Nejlepší ochrana proti srnkám je pořádný plot a nebo alespoň přehodit ochrané sítě.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika