Míchání postřiků a výživy



host - 253.34 (?)
13.2.2013 8:16

Mám dotaz zda je možné udělat tank mix na postřik Calipso 480SC + Baykor + Wuxal nabo Vegaflor a druhá kombinace
Karate + Zato + Wuxal nebo vegaflor. Zdědil jsem zahradu která je v dost špatném stavu a sbírám zkušenosti a hlavně bych nerad stromům ublížil.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 8.7.2012 17:30, zobrazeno: 6655x

Už se to tu jednou myslím řešilo, nicméně nemohl jsem to najít.

Mohu obecně smíchat insekticidy nebo fungicidy s hnojivem?

Chystám se např. stříkat rajčata fungicidem a zajímá mě, zda tam mohu přidat kromě smáčedla i např. Wuxal Calcium nebo Kristalon či lignohumát?

Stejné jako např. u Mospilanu. Mohu to takto smíchat?

Nenapadá mne nic, proč bych nemohl. Ale nejsem chemik a třeba je tam nějaký pádný jasný důvod a já to přehlédl.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 38.136 (?), 8.7.2012 17:36

Lze to míchat, ale naředěné. Do 3/4 stříkačky vodu, pak za stálého míchání přidat složky a doplnit vodou na celý objem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 137.182 (?), 9.7.2012 2:52
Nedoporucuji. Kristalon mozna ano (jestli neurychluje hydrolyzu ucinne latky fungicidu nebo insekticidu), Lignohumat a Wuxal ne. Wuxal urychluje hydrolyzu ucinnych latek, Lignohumat je zase vaze do malo biologicky dostupnych komplexu (jedna se o systemove ucinne latky).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 253.34 (?), 13.2.2013 8:16

Mám dotaz zda je možné udělat tank mix na postřik Calipso 480SC + Baykor + Wuxal nabo Vegaflor a druhá kombinace
Karate + Zato + Wuxal nebo vegaflor. Zdědil jsem zahradu která je v dost špatném stavu a sbírám zkušenosti a hlavně bych nerad stromům ublížil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika