Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Likvidace krtků, hryzců aj.

 Paní Lído! Vy mně fantasticky motivujete. Nevím, jaké mají s krtkem zkušenosti Frantíci, ale spí´š by mě zajímalo, jaké zkušenosti mají s hryzcem. Jako mladý kluk jsem si nasázel svůj první ovocný sad- asi 250 jabloní a na jaře jsem je mohl poskytnout jako oštěpy na lov mamutů- kořenový krček a kosterní kořeny byly ohryzané do špičky. Začal jsem pátrat, co s tou havětí. Doporučený byl šupinkový naftalín, potom karbid vápníku a posléze se v zahrádkáři objevil návod na likvidaci hryzce- Pryšec křižmolistý. Věřil jsem tomu do té doby, pokud si hryzec neudělal hnízdo v kořenech právě tohoto pryšce. Další postup byl -Gaspatrone ppanol f"ur w"ullmaus a nakonec Delicia Gastoxin. Ale stále Byla prohra na mé straně. Když jsem o tom zmínil před mým valmi dobrým kamarádem, bylo mi řečeno-neboj. Dovlekl soupravu Acetylen+ kyslík, napustil do nor, ze střelného prachu udělal cestičku na odpal, bomby jsme odvezli na bezpečné místo a BUM. Pozemek byl převrácen, že nejlepší orba toto nezvládne. A výsledek? Tři týdny byl klid. Potom se hryzci začali znovu projevovat a proč. Sousední parcely byly zatravněny(jetelotráva) a tam měli klid. Takže mě nezbylo nic jiného, než vysazovat stromy v drátěných koších.

Wendy

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika