Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za všechny informace, které jsem tu našla. Je rok 2017 a já se setkala se sametkou poprvé v životě. Kožařka nerozeznala sametku, dala mi na to původně to, čím se léčí svrab. Ale upozornili mě přátelé na velké zahradě, kde jsme jimi byli zásobeni všichni, co jsme tam zrovna byli. Jeli jsme tam tam třikrát za léto a v srpnu to bylo fakt nejhorší. Po návratu jsem navštívila svou kožařku znovu a žádala předpis na Jacutin, ale zklamala mne - prý již není vyráběn. Připadalo mi, že je přesvědčena, že sametka nijak neškodí, jen štípe, že se pod naší kůží larvička nepřemění v dospělce, který odpadne a zase najde cestu do země, kam zaleze do deseticentimetrové hloubky a naklade další nesmírnou spoustu vajíček. Prý prostě jen štípe! Ale napsala mi aspoň předpis na nějakou mast, kterou mi nejprve musí v lékárně namíchat, tak si tam pro ni zítra jdu. Drbu se nejen po celém těle, ale i za uchem a ve vlasech. Těším se, až to zase zmizí. Kamila

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika