Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Omyl, neleze nikam do výšky. My stromy nemáme, listnatý ani jeden, a jsme každý podzim zřízení šíleně, nejvíc já, potom vnučka - kupodivu náš pes ne. Před dvěma lety jsme koupili (okres Praha-západ) domek se zahradou, ve které je jenom tráva a uprostřed byl bazén, už není. u plotu je jedna borovice a dva smrčky, vedle nízká tůje, a to je všechno. Pod ty stromy nechodíme, jsou nízké, Na vlastní ploše zahrady, kde pobýváme, neroste vůbec nic. Trávu sekáme tak 3x za léto, prostě až přeroste. Trávník není moc hezký, tak uvažuji, že nechám zahradu zorat a něčím bych to přitom posypala, aby to pobilo larvy těch prevítů, ale nevím, čím. Vyvézt 20 cm zeminy z cca 700 m2 a navézt tolik nové, na to určitě nemám. Ale mám z letošního srpna opravdu hrozný strach - já jsem o sametkách nevěděla a šílela jsem strachy, že máme štěnice. To poštípání mi připadá podobné - večer nic a ráno se člověk vzbudí zřízený - hlavně třísla a břicho, děti to měly spíš nad kotníky. Mám strach, že si tam nebudu moci brát malou vnučku, kvůli níž jsem se do celého toho martyria s barákem a zahradu vůbec pustila. Už uvažuji, že v tom původním paneláku v klidu zůstanu... fakt není jediný odborník, který by to přesně řekl? Zkusím požádat o radu Entomologický ústav.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika