Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, tak díra vyvrtána nebyla, manžel neměl tak malý vrták,dnes ho snad donese a bude se vrtat.  Taky musí sehnad hadičku, která by pasovala na ten BIOLIT. Prostě nemůžeme mít nic jednoduchého. Jinak venku už je vos minimum, tak max. 10., ale myslím si, že si fakt udělali hnizdo mezi cihlami a polystyrenem, protože když to vystříkáváme, tak jsou uvnitř slyšet. Chtěla bych přes ty cihly vidět kolik jich tam je, ale to bohužel nejde. Největší strach mám z toho, že se jich třeba letos zbavíme a za rok to můžeme čekat  znovu. Dům nejde úplně utěsnit, ty vosy si najdou vždycky skulinku. Kolegyně v práci se mi už smějí, že o vosách budu vědět za chvíli už úplně všechno a stane se ze mě odborník na likvidaci vosích hnízd. Nic jiného nedělám, než hledám na netu jak na vosí hnízda.  Ještě jsem se chtěla zeptat, vosy si pamatují kde měly hnízdo a vracejí se do něho za rok znovu?? Díky Pavlína
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika