Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro všechny, kteří jsou si jisti, že jestliže po Vanishi mrtví slimáci zůstanou na povrchu a jsou potravou pro své kolegy, tak po Ferramolu že zalezou a uhynou v půdě, jste pevně přesvědčeni, že je ti ostatní nesežerou...??? Myslím, že je to vůbec nerozhodí, jestli mají papkat své kolegáčky na záhonu nebo v kompostu... Já chodím večer, když padne rosa, a jelikože jsem slimákům vyhlásila válku na život a na smrt, každého, který mi přijde na oči, přeseknu vejpůl zahradní lopatkou. Je to sice hnusné a velmi nechutné, ale podle mě humánnější než nějaké solení nebo nakládání do solného láku, či cpaní do plastové lahve... Jsou mrtví hned. Mrtvolky za pár dní vyschnou, a jak už bylo řečeno, ostatní se na ně jdou přiživit, takže odpadne vyhledávání další večer, prostě projdu znova svou trasu a zlikviduji slimáky, kteří se v houfech sesypali na své méně šťastné kolegy... Takže ti plní i funkci návnady... Chtěla jsem vyzkoušet hlístice, ale zdejší reakce ukazují, že by se do toho museli zároveň pustit i všichni naši sousedi, což je nemožné... :(Sůl je dost velké zlo, myslíte si, že vám to nějak vylepší stav půdy na zahrádce...? Vanish je chemie, a hlavně velké riziko otravy i ostatních zvířat, což rozhodně nechci riskovat. Asi vyzkouším Ferramol a uvidím, podle vašich zkušeností celkem funguje, tak budu doufat :) Hodně zdaru všem spolubojovníkům proti těm zrzavým přistěhovalcům!!!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika