Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

podělím se o moji zkušenost můj soused má na zahradě přestárlé třešně a z nich došlo k napadení mladé třešně tkz. ovocným kůrovcem léčba není možná jsou možné kroky které jsou tu popsané ale lapače s feromony jsou pro každého brouka specifické tedy věčinou neůčinné já radil pokácet va spálit mu to bylo líto tak čekal přišel o několik stromů a co je horší napadlo to moji zdravou cca 10 let starou třešeň podotýkám v dobré kondici objevili se dirky od spodu kmene směrem na horu v délce 1,5 metru zprvu panika pak sem začal jednat mám starý zakázaný methation injekční stříkačku s jehlou a všechny dirky vypláchnout poté zábal strečkou na 24 hodin po týdnu opakování po dalších 14 dnech žádná dirka nepřibyla ty dirky ošetřeny prostředkem santar bohužel již se nedá sehnat strom zachráněn a již tuto událost 10 let přežívá vdobré kondici ale u sadu co je vydět to nemá smysl kácet a pálit preventivně stříkat na jaře při rozletu škůdců a modlit se otčenáše omluva za rukopis nebaví mě spisovat ale sadařit kačer71

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika