Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak tohle je podnětná INFO. Jasně, že zkusím, i když už se bohužel - teda bohudík!!! stěhuju jinam, kde nejsou, ale "oni přilezou" - tohle mi řekl před léty jeden vesničan, kterýmu jsem říkal, že při cestě na zábavy nám na okolních silnicích praskají slimáci pod bicyklama - nikdo mu nevěřil, bylo to několik kiláků, a ta jejich rychlost... - druhým rokem jsem je měl na zahradě! Fakt boj, zezačátku sranda, po setmění mě mladá vozila v kárce po zahradě a já chvíli solil-na ně, a chvíli pil rum-super fungovalo to. Jenže když jsem jí pak připravoval k závěrečným zkouškám-zahradnice-, tak jsem se dozvěděl taky něco o zasolení pozemku...- takže se solí NaCl konec! Měl jsem tou dobou pár lilií, co jsem ze srandy koupil na Floře, jenže se mi to nějak vymklo, a dnes jich mám 2.tis., nejlíp rostou tam, kde stály dřív náklaďáky a tekl z nich oil, ty co jsem přejel, jsou snad dnes nejhezčí. Ale jen to vystrčilo růžky z hlíny (každej rok teda vyndavám, suším, uskladňuju, pak mořím - vysazuju, tejdenní nářez...), tak to ty slimáci sežrali, hlavně to srdíčko s květním pupenem. Dělat 2.tis. ochranných obalů z pet lahví je nad moje síly i čas, ale funguje to.  Pro další koukněte k tomu eletrickému ohraníku-bude tam můj přízpěvek.  Zdraví Alfi.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika