Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den

s velkým přemáháním jsem přečetla celou diskuzi. Trpím totiž velmi těžkou arachnofobií, vidím pavouka (třeba i v petcentru za sklem nebo na obrázku) a chce se mi brečet, zvracet, omdlít. Občas neskončím jen u toho, že se mi "chce".

Přítel mi chce nyní vyplnit můj dlouholetý sen - baráček se zahradou. Bojím se ale, že kvůli pavoukům budu v baráku nešťastná, jelikož pavouky máme i v paneláku ve vyšším patře. S jiným hmyzem nemám problém, ale tohle je pro mě opravdu jako pro čerta kříž.

Chci se zeptat, jestli se někomu osvědčil nějaký nástřik nebo přípravek. Hlavně když budeme stavět úplně nový dům, tudíž nepotřebuji vyhánět pavouky v nějaké dřevěné stodole. Stačilo by něco preventivního, aby nám v garáži nevisely na stropě, přes okna a nelezli do spíže.

Ten, K-othrine, o kterém jste psali vypadá dobře. Jak dlouho po nástřiku to jako prevence vydrží?

Děkuju předem za reakce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika