Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

co se týče myší mám zde pro Vás taky jeden postřeh. Letos jsme si pořídili dřevěnou chatku, která je podsklepená, cca 25 m od potoka. Po posekání trávníku spousta děr. Začal jsem pátrat co zde máme za divokou zvěř a vyšlo mi z toho, že to bude asi hryzec. Nicméně jsme opravovali chatu a nebylo času se tim zabývat, až teď na podzim. Začali jsme mit podezření, že máme v chatě myš (nebylo by se co divit po těch letech neúdržby :-)). Kuopili jsme nějaké zelené zrní a čekali co z toho bude. Po týdnu, kdy toto zrní mizelo závratnou rychlostí jsem se v sobotu rozhodl na doporučení tchána  (panelákový Král ) zakoupit standardní pastičku na myši - v Kaufu za 11 kč. V neděli jsem do chaty nastražil 3 ks, na pastičku jsem dal jádro z ořechu vlašského, které jsem přidělal drátkem (může být i provázek) a s očekáváním jsem se těšil na pondělí. V pondělí ráno, v předtuše jsem zašel koupi pro jistotu dalších 5 pastiček, neznaje však výsledku z předešlého dne - 50 kč mne nezničí, jsem jel na chatu a světe div se 3 ks v pastičce. Sice to nebyly myši, ale něco jsem ulovil. Ihned jsem začal chystat další pastičky. Celkem jsem nachystal 8 pastí na které jsem dal 6 x jádro a 2 x jsem použil růžové granule za 99 kč a můžu konstatovat, že v úterýjsem měl ůlovek 6 ks jak na jádro tak i na granule. Dnes ráno to bylo slabší, ale zase je pozitivní, že v chatě se neobjevilo žádné zvířátko a pouze ve sklepě se chtli 2 ks... No a co jsem vlastně ulovil - jedná se o MYŠICI. Takže nebojte se použít tento osvědčený způsob, opravdu funguje S pozdravem

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika