Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám jen menší zahradu a po letech se objevil krtek. Udělal si chodbu kolem obvodu zahrady přes hnůj (chodil na žížaly) dokud nelezl do záhonů nevadilo mne to. Chtel jsem ho zlikvidovat nějak šetrně, tak jsem zkusil vykopat několik sond (přerušení chodbiček vyrytím díry) na jeho cestičce abych poznal kde se nachází. Do půl hodiny se prohrabával směrem od hnoje ale dál nešel. Zamezil jsem mu další sondou možnost úniku z druhé strany, díru zvětšil a na dně udusal aby se nemohl jen tak prohrabat a naházel cca 5 cm hlíny aby mohl z chodbičky vylézt. Pak jsem ho hlukem, který nesnáší(škrábání vidlema na beton na druhé straně hnoje) vypudil. Pomalu lezl ven do mnou připravené pasti. Počkal jsem až bude dál do výlezu z chodby, tu jsem zašlápl a krtek zůstal v díře. Než se stačil prohrabat pryč, lapil jsem ho rukavicí (kouše) a transportoval v kýblu daleko od zahrad. Je velmi mrštný a hlasitě se projevoval (takové pískání). Už mám klid :) a zpět se nevrátil.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika