Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

nebudem moralizovat, ani pisat akou smrtou hlodavce odchadzaju zo sveta... co mne osobne vadi na otrave na hlodavce je, ze otraveny hlodavec nezdochne hned, ale trva mu to dlho, zvacsa niekde zalezie, tam zdochne a rozklada sa, smrdi moze byt zdrojom cohokolvek, sadaju na to muchy a prenasaju to (tento aspekt mi prekaza viac ako to, ci sa potkan trapil pri zomierani, alebo nie, som hnusak, nadavajte mi), castokrat som mal tu moznost, ze som niekde prisiel do priestorov, kde bola polozena otrava a tam smrad z rozkladajucich sa hlodavcov, teda preto preferujem pasce, ked uz sa problem vyskytne...

skusenost s otravou inych zvierat nemam, kedze pes sice chyta potkanov, mysi a cokolvek co sa dostane na dvor a nepatri tam, ale nikdy to nezozerie (a to je velky papkac a labuznik), teda v tych hlodavcoch asi nieco citi, co nie je dobre a vzdy to donesie uz zabite pred dvere, aby sme to vyhodili...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika