Který skleník zvolit? V&P, Tobiáš, Limes...?



host - 164.165 (?)
22.1.2010 13:48

i já mám mnoho let skleník o vás ale když si vzpomenu na to jak mi ho montoval smluvní monter tak mi stávají vlasy na hlavě a otevírá se nůž v kapse:-)jméno toho "řemeslníka"jsem už dávno zapomněl, celý den jsem mu pomáhal a naše společná práce končila za světla světel někdy kolem půlnoci:-)takového pomalého pracanta jsem nikdy nazažil.skleník do dneška stojí a z úrody mám radost, snad už si lépe vybíráte s kým spolupracujete:-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.10 (?), 30.10.2008 22:39

Je otázkou, jestli je správné si podruhé skleník nekoupit anebo koupit a správně sestavit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 212.126 (?), 2.11.2008 20:18

Nedalo mi to na daný "názor" nezareagovat.  Jako zástupce uvedeného výrobce si nedovedu tuto skutečnost vůbec představit.  Nemohu se zbavit dojmu, že jde spíš o pokus nějakého "konkurenta" naši firmu pošpinit, než o skutečnost .  To si ale musí každý přebrat sám - zda by podobný produkt "prošel" výrobci, který je na trhu již přes 17 let .  Myslím si, že snad ani špatně smontovaný skleník nemůže po 5 letech spadnout. 

Jinak přeji hodně úspěchů s výběrem.  A především ať jste se skleníkem spokojen.  

Krásný den přeje F.K.  Limes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 254.113 (?), 26.12.2008 8:34

Dobrý den mohu vřele doporučit skleník V&P. S kvalitou, montáží a zpracováním jsem velmi spokojen. Žárově zinkovaná konstrukce a pevnost této konstrukce něco vydrží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 216.111 (?), 31.12.2008 20:04

Mam tež sklenik od f Limes a naprosta spokojenost montaž je skladanka bez problemu. Duležitý je hlavně zaklad!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 164.165 (?), 22.1.2010 13:48

i já mám mnoho let skleník o vás ale když si vzpomenu na to jak mi ho montoval smluvní monter tak mi stávají vlasy na hlavě a otevírá se nůž v kapse:-)jméno toho "řemeslníka"jsem už dávno zapomněl, celý den jsem mu pomáhal a naše společná práce končila za světla světel někdy kolem půlnoci:-)takového pomalého pracanta jsem nikdy nazažil.skleník do dneška stojí a z úrody mám radost, snad už si lépe vybíráte s kým spolupracujete:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 123.130 (?), 30.1.2010 16:53

V naší zahrádkářské kolonii máme již 5 skleníků od firmy LIMES, nejstarší je již 18 let a stále výborný.Žádná rez, maximálně se trochu objevuje u pantů, ale jinak nikde.Montáž jsme si prováděli každý sám.Nedám na něj dopustit. Burian

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 239.112 (?), 6.4.2010 17:53

Máme čtvrtou sezónu polykarbonátový skleník s hliníkovou konstrukcí, model oblouk od firmy Korbel. Přivezli ho smontovaný na přívěsu a jen ho připevnili k zemi. Po letošní zimě s množstvím sněhu a silnými větry je v pořádku. Už se o něj nestrachuji.Chtěl jsem letos koupit další takový skleník, ať nemusím pěstovat dohromady rajčata, papriky a okurky, ale manželka byla proti. Příští rok ho ale stejně koupím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika