Foliovník - zkušenosti



host - 113.230 (?) 
8.3.2009 15:55, zobrazeno: 20159x

Dobrý den, chtěl bych si pořídit z jara foliovník, na internetu jsem narazil na výrobky HCV Group - konkrétně mě zaujal typ RB2/4 - 3x4x1.9m. Máte někdo s foliovníkem od této firmy zkušenosti? Kvalita folie aj. Pokud jste spokojeni s foliovníkem od jiné firmy s podobnými rozměry uvítám vaše názory. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Červík - (6) - 168.211 (?), 9.3.2009 21:03
V podobné velikosti mám skleník komerčně vyráběný - už 11let, nemůžu si ho vynachválit, cena je za ty roky pořád stejná cca 10tis., bez údržby. (Baumax)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vili - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (81) - 57.182 (?), 13.3.2009 10:07
Tyto folijjáky slouží od koku 1975. Jednoduše složitelné, kdykoliv se dají postavit na jiné místo. Přez zimní období je přidána ještě vnitřní folie, takže udržet teplotu nad bodem mrazu, nespotřebuje tolik energie. Délku lze volit libovonou, tak jako místo pro postavení, pole nebo betonový dvůr. Sestavení provede jeden člověk, není potřeba aby se tam druhý člověk motal. Šíře u zemně 3,5 m, vysoký je 2,2 m,zhotoven ze zbytků asi 50--60 cm hlazenky o průměru 12 mm.
Na levé části u konstrukce, je vidět drát, sloužící pro vnitřní folii
Na levé části u konstrukce, je vidět drát, sloužící pro vnitřní folii
Jedoduchá skládačka
Jedoduchá skládačka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 100.250 (?), 28.11.2009 23:35

Jak vyřešit foliovník na terase? Podklad je beton s odvodnovací dlažbou (dlažba na plastových kolečkách v rozích, pod dlažbou odtéká voda). Z jedné strany je betonová zed-k ní přichytím konstrukci. Není mi ale jasné, jak velká vrstva hlíny je pro zeleninu potřeba a jak vyřešit odvodnění. Ty plast. kolečka asi dlažbu s vlhkou hlínou neunesou. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 232.249 (?), 27.3.2014 16:57

Mohu se zeptat, zda pokud bych chtěla ve fóliovníku pěstovat jen rajčata cca 5ks, doporučili by jste mi raději specializovaný menší fóliovník na rajčata nebo je lepší koupit hned větší a zkusit třeba i pariky nebo lilky. Snesou se tyto tři rostliny v jednom fóliovníku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika