Příspěvky uživatele - vili

Mšice na paprikách, 12.6.2009 Obsahuje fotku
Na mšice platí zatím jediný osvědčený přípravek, tím je Pirimor.
Nejdou mi papriky ve foliaku, 10.6.2009 Obsahuje fotku
Foliak musí být zhotoven tak, aby se dal, zepředu i zezadu otevřít co nejvíce. Vítr pouze profrčí, a žadné škody nenadělá.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Zemina na zahradě má přes 40 cm proseté zeminy, kde je dosti písku. Rýt se dá lopatou. Pouze se musí dosti zalévat. Plevele se dá zbavit Rondupem, není nutno provádět postřik, použít pouze co nejmenší štětec zárohák, tím se 1x přejede přes plevel, a... celý příspěvek >
Nejdou mi papriky ve foliaku, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Na datumu 7. 7, je chyba, má tam být 7. 6. 2009. nestihl sjem to opravit až nyní. Pěstujte i ve foliaku papriky v nádobách, kořeny mají možnost se lépe prohřát. Jsou li na zemi, podložit polistirénem. Zalévat a přihnojovat budete rostliny a ne... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Důležité je aby hlavní stonek neměl možnost se vychýlit od vedení. Proto není nutnost podvazovat ale co nejhustějí přichycovat. Nakládačky vedeme po provázku, salátovky jako rajský v buňkách.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Něco se sní, ostatní zpracuje na protlak a kečup speciál s čilli.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Na fotech je chybný datum 7. 7., ná tam být 7. 6. 2009, nestihl jsem to opravit. Nežiji v Brně ale v Praze, skála je pískovec, zahrada na severozápad, takže žádné ústřední topení, naopak dosti cloní slunci. I v 550 metrech se dá pěstovat, nutno se... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Pater je vidět málo, protože jsou již 2 patra sezbírané. Většina pěstitelů touto dobou se dočkává prvních plodů.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Veškeré problémy s tyčkami, dokonale řeší klimatizační buňka. Ty používáme více jak 30 roků. Jsou to 4 metrové tyčky o průměru 8-10 mm, pozink. Rámeček 50x50 cm a 4 kusy drátu o průměru 6 mm o délce 1,5 m. Zásadně nevážeme provázky ale úchyt se dělá... celý příspěvek >
Nejdou mi papriky ve foliaku, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Vše bude mít asi na neúspěchu v růstu chlad. Paprika vyžaduje na kořenu teplo. Jak nejlépe pěstovat papriky ve foliaku, máte na fotkách.
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 28.5.2009
Plíseň dokonale zablokuje ACROBAR-M 2, zatím nejlepší co na plíseň platí.
Mulčování půdy okolo parik a rajčat, 22.5.2009
Proti plevelu je černá folie, zároveň drží vlhko a způsobuje prohřátí půdy. Mulčování kůrou zabraňuje prohřátí půdy, které právě papriky a rajský vyžadují. Teplo u kořene je pro ně nejdůležitější. Místo kůry můžete použít raději písek, který drží... celý příspěvek >
Malé bulvy celeru, 22.5.2009 Obsahuje fotku
Jak má vypadat správná sadba celeru, k datu na fotce. Kupované sazenice na trhu, nemusí být 2x okráceny, proto nikomu nenaroste pořádná bulva, ale větší ředkvička. Již vytváří asi 1cm bulvu.
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 20.5.2009
Pytle mají rorměr 20x20 cm a výška 28 - 30 cm, takže obsah je kolem 12 litrů. po zasazení je kompostová zemina pouze do půl pytle, s růstem se doplňuje. Otvor pro přebytečnou vodu stačí 1. Na mšice, stačí Pirimor. Zálivka bývá živná, 250 g/ 100 l... celý příspěvek >
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 18.5.2009 Obsahuje fotku
Paprika je teplomilná, proto se spěch nevyplácí. Půda, do které se má zasadit, má být dostatečně prohřáta. Má ráda nohy v teple.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika