Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Trochu se přidám. Mám nevytápěný fóliák 5 x 6 metrů a pěstuju v něm pouze papriky v počtu 84 sazenic. Jen na jaře, než papriky vysadím vyseju ředkvičku, kedlubny na trhanou sadbu a taky do něj dávám přepíchané výsevy, aby byly víc na světle. Konstrukce je z vodovodních trubek, které jsouvolně nasunuty na trny, jenž jsou přišroubované na základnu z vinklu. Vše spolehlivě rozebiratelné. Fólie je dle mého ta nejkvalitnější, je z Izraele. Za dobu instalace fólie, což už je 6 roků, nebyl s ní žádný problém. Fóliák byl pouze jednou na podzim z jedné strany odkryt, aby v zimě na zem sněžilo či pršelo. Na jaře byla fólie opět přetáhnuta. Po sklizni rostlin smotám černou netkanou textili k čelu a až do doby, než sklidím zalévací hadice, tak půdu pravidelně prolévám kvůli promrznutí. Žádná výměna zeminy. Při sázení dávám ke každé rostlince odměrku granulovaného hnoje a během vegetace přihnojuji kapalný Kristalonem dle návodu. Do dnešního dne není nic, co bych na tomto fóliáku změnil. Neřeším nějaké pohyby půdy v zimě, konstrukce i tvar je velmi odolný i silnému větru. Foto z dnešního rána. Ještě napíšu, že spoustu plodů opravdu rozdám. Sám používám pravé kapie k nakládání a také maďarský typ papriky k vaření leča, které mám moc rád. Moje známá má skleník pokrytý makrolonem a je s ním velmi spokojená. Tady zmíněné sklo Helios je jen obhodní název pro sklo, které nemohlo svojí kvalitou být použité na běžné zasklívání. Nabízelo se už před revolucí. Stanislaw

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika