Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

záleží na tom, kde skleník bude. Já je mám ve městě v JČ, samozřejmě na venkově v podhůří asi budou teplotní podmínky jiné. Kdysi jsem tu základ z podhrabových desek propagoval, ale schytal jsem to, že na chabý základ doplatím, skleník se zkroutí, popraskají skla,...No kdybych ty skleníky neměl na podhrabových deskách už přes 20 let, nepsal bych to. Ale uznávám, že ne všude mohou být pro to příznivé podmínky.Prostě se mi nechtělo základy betonovat, tak jsem po obvodu postavil jen ty desky, výška 30cm, vyrovnal do roviny, spojil pásovinou a na ně postavil skleník, je to typ KN, čtyřmetrový. S tím krechtem to je tak. Nikdy mi zem ve skleníku nepromrzla úplně. Po okrajích ano, uprostřed ne. takže do prostřední části navezu kompost a do něj přesadím z venku sklizenou zeleninu. Při předpovědi mrazů všechno přikryju včetně okolní zeminy i 3 vrstvami tkaniny. Jinak nechávám volně. Většina zeleniny nějaké menší mrazy přežije. Letos jsem tak měl uskladněné zbytky pek. zelí, mrkve, celeru a červené řepy. Walter

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika