Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No ja som vychadzal z povodneho linku, kde sa to pouzivalo pre akysi mini-foliovnicek. Tam by kdejaky roxor hravo posluzil, nemyslim, ze by to vrubkovanie malo foliu nejako velmi nicit (vzhladom na male plochy by vietor neposobil velkou silou). Pripadne sa pouzije nejaky silnejsi drot, alebo hladka zelezna tyc (roxor bez vrubkovania) zvoleneho priemeru. Foliovnik, ktory som kedysi pouzival, bol vyrobeny z lesenarskych trubiek - 2 čelá + asi 6 ohnutých trubiek ako rebrovanie + 2 rovne trubky s navarenymi T-ckami na umiestnenie rebier pri zemi +tensia tycka v najvyssom bode obluku kolmo na rebra fixujuca rozostup rebier. Do T-ciek sa rebra fixovali spojkou bezne pouzivanou na nadpajanie lesenarskych trubiek. Na kazdu stranu sa nechal presah cca 1,5 m folie, po obvode sa vykopal hlboky jarok, presahujuca folia sa polozila na dno do takeho U-cka a zasypala sa hlinou. Drzalo to bez problemov niekolko rokov. Momentalne mi tam konstrukcia zabera po rozlozeni minimum priestoru pri plote. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika