Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravim vsechny,

nevim, jestli se ptam uplne v te nejspravnejsi sekci, ale snad mi poradite. :) Pred nedavnem jsme koupili dum s velkou zahradou (3000m), na ktere jsme provedli terenni upravy. Zahrada je rozdelena na dve "terasy" s vyskovym rozdilem cca 1,5m. Pro lepsi predstavu prikladam foto z listopadu 2010.

Puvodne jsem myslel, ze svahy, ktere maji sklon cca 30 az 45° nechame zarust travou. Samozrejme mohu svahy udrzovat sekackou a kam se nedostanu tak krovinakem, ale treba existuje lepsi reseni... Napadlo me je nechat porust nejakou "bezudrzbovou" rostlinou. Z casti blizko domu urcite udelame skalku, ale jinde? Protoze vcelarim, bylo by vyhodou, pokud by to byla nejaka medonosna rostlina. Premyslel jsem treba o levanduli, ale rad si necham poradit. Puda je lehka a hodne piscita. Lokalita - nedaleko Chebu 440mnm.

Predem diky za Vase nazory

Martin
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika