Změny ve fóru ++++



host - 168.53 (?)
19.7.2023 18:24

Dámy a pánové.

Čtu už léta obě fóra a obě mi přinášejí mnoho poznatků. Ale na tom novém je mnohem přívětivější atmosféra (samozřejmě až na pár trollích příspěvků). Zde na zahrada.cz někteří "ostří" hoši dokázali, či i nyní dokážou pěkně zkalit náladu. Zejména pokud někdo oponuje jejich názorům, či chce "potrestat" některé bývalé hlavní zdejší přispěvatele, kteří odešli na nové fórum. Jejich odbornost vůbec nezpochybňuji, dalo by se říci i v mnohém obdivuji. A abych nebyl nekonkrétní, tak to byl dříve pan Palo, později např. pánové Mičurin a Petr z Pardubic. Kritika jiných názorů může být ostrá, ale i slušná a taktní.Jak píše pan Walter-zanechme staré rozpory a pojdˇme se věnovat zahradě.Obě fora mohou existovat nezávisle a ať každý píše kam se mu chce.

Lucas

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 168.53 (?), 19.7.2023 18:24

Dámy a pánové.

Čtu už léta obě fóra a obě mi přinášejí mnoho poznatků. Ale na tom novém je mnohem přívětivější atmosféra (samozřejmě až na pár trollích příspěvků). Zde na zahrada.cz někteří "ostří" hoši dokázali, či i nyní dokážou pěkně zkalit náladu. Zejména pokud někdo oponuje jejich názorům, či chce "potrestat" některé bývalé hlavní zdejší přispěvatele, kteří odešli na nové fórum. Jejich odbornost vůbec nezpochybňuji, dalo by se říci i v mnohém obdivuji. A abych nebyl nekonkrétní, tak to byl dříve pan Palo, později např. pánové Mičurin a Petr z Pardubic. Kritika jiných názorů může být ostrá, ale i slušná a taktní.Jak píše pan Walter-zanechme staré rozpory a pojdˇme se věnovat zahradě.Obě fora mohou existovat nezávisle a ať každý píše kam se mu chce.

Lucas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 19.7.2023 18:49

ostrým hochům se nesmí dávat prostor, v tom to je. Pak bude klid.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 19.7.2023 19:03

I když mně tady kdysi pan Hlavatý vyhrožoval "přesdrškou", tak se mi nezdá, že tento rozvraceč a neslýchaný drzoun 234.24 je právě pan Hlavatý. Jak jste na to přišel? Není to jeho styl, a podle mě pan Hlavatý neumí tak dobře česky. Divím se, že se do jednoho šiku s tímto drzounem staví i doktor Vysloužil, vždyť jistě ten samý pán tady nedávno napsal:... A co opěvovaný vysloužil, pokud netřískáte hlavou do stolu a nekoktáte „ano pane doktore“, tak s váma pěkně zamete. Je mi záhadou, proč ho tam někdo drží, když se místo péče o ženy, zabývá, oběma zahradami. Stačí si vytáhnout jeho ordinační hodiny a srovnat s časy vložení příspěvků

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 19.7.2023 19:21

Pane Petře, promiňte mi, ale považoval jsem Vás za rozumnějšího, o co Vám jde? Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 19.7.2023 20:13

Vy jste komik, který si hraje na spasitele.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.36 (?), 19.7.2023 20:25
No tak pánové, neměli byste se místo vzájemného napadání vrátit k původnímu tématu tohoto vlákna, abyste pomohli redakci upravit tohle fórum tak, aby splňovalo všechny požadavky? Z tohohle hádání nikdo nic nemá, akorát házíte špínu jeden na druhého. Lída
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 19.7.2023 20:51

To se nezlobte, ale stejně by mě zajímalo, jak M II přišel na to, že 234.24 je Hlavatý. Vždyť to vůbec nesedí. A to se nechci Hlavatého nějak zastávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.200 (?), 19.7.2023 22:02

Pan Polehla si spočítal 1+1 a odhalil identitu, lovce identit (I.H. versus ing.Ferda Mravenec).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 19.7.2023 22:03

Paní Lído, víte něco o programování? Já jen trochu, ale od začátku mně bylo jasné, že Walter tlačí na provozovatele, aby ihned něco s tím udělal, což není reálné. Buď o programování nic neví nebo se chtěl zavděčit svým novým kamarádům. Připadá mně to jako když hasič zapálí dům a blýskne se při hašení.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 19.7.2023 22:22

PzP najděte si za registrací 234.24 na otazníku kdo ji provozoval a využívá.Nenechte ze rozhodit jazykem.Raději dám přílohu.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

1
1
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika