Co je to za rostlinu?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 128.153 (?) 
22.8.2015 11:01

"Objednal" jsem si dodatečné fotky ale ještě jsem na ně nereagoval. není to tím, že bych chtěl být neuctivý, ale protože jsem se nechtěl opakovat. Názor na určení rostliny ani po prohlédnutí fotek neměním.

Jestli rostlina stihne vykvést, uvidíme více.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 70.15 (?), 25.8.2015 15:03

Tak rostlině spodek stonku slabě červená, zhřejmě máte pravdu a opravdu to bude skočec, moc děkuji za Vaše určování.Hezký den.Katrin


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 232.74 (?), 28.8.2015 21:39

Já teď pobývám na Balkáně (sklízíme ořechy) a skočce jsou tu různé. I ty se zelenými listy. Jsou vysoké i víc než 4 metry takže se to těžko srovnává s neduživou rostlinkou. Můj hlavní problém ve srovnávání těchto rostlin je, že opravdový vyvinutý skočec má obvykle osmiprsté listy, ty slabší sedmiprsté. Nevím, zda je to akceptovatelný znak. Josef se obvykle neplete, tak uvidíme. Prozradím vám aspoň zdejší fintu jak rychle dosáhnout čtyřmetrových kvetoucích rostlin: oni je prý občas zalívají.

RICIN 1
RICIN 1
RICIN 2 (zeleny)
RICIN 2 (zeleny)
RICIN 3 (zelený)
RICIN 3 (zelený)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.15 (?), 29.8.2015 11:09

Tak čtyři metry v paneláku by určitě nevyrostla, počítám s tím, že nepokvete ani moc nevyroste je přeci jen v bytě, mě šlo hlavně jen o to rostlinku určit.Děkuji Katrin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.15 (?), 29.8.2015 12:51

Ze začátku měla rostlinka 6ti prsté listy, pak sedmi a dnes mu z úžlabí roste nový lístech s osmi.Katrin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.95 (?), 1.1.2016 11:37

toto nepoznate co by to mohlo byt?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika