Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer. Jsme pár kol. 30 let s 18 měs. synkem, bio zahradničení, sadaření a farmaření se věnujeme několik roků. Zahrádku a zvířata máme pro zábavu a užitek. Snažíme se pokud možno kupovat minimum ovoce a zeleniny, jednak kvůli tomu, kolik tyto produkty obsahují dusičnanů a kolikrát jsou chemicky ošetřeny. V neposlední řadě kvůli synkovi. Mohu říci, jako amatérský kuchař, že je to znatelný rozdíl, mezi bio zeleninou a ovocem v jídle. Jsme jedni z mála v naší vesnici a vůbec z mladých, kdo suší seno, otavu a denně krmí a seče čerstvou trávu kosou, když roste, pro zvířata. Před patnácti lety se lidé v naší obci dohadovali, kdo jaký obecní pozemek si poseče a usuší. Dnes nikdo králíky a zvířata nemá. Z našich vychovaných a vypěstovaných produktů máme radost, hlavně když chutná našemu dítku. Práce nás baví a mohu říci, že je i relativně čas a navíc předěláváme RD. Žena je na mateřské a mě jako zaměstnavateli a pánovi sobě samému o nic nejde. Zvládali jsme i když manželka po ukončení VŠ JčU zemědělské pracovala.  Oba jsme z farmářských rodin, kde jsme na práci byli zvyklí a vychováni k ní. Našeho syna se také snažíme k práci vést již od malinka. V sezoně jsem v práci od rána do večera, tak jsem rád, že mám doma zastání a vše jde dál i be ze mně. Synek je od narození zvyklí, že mu kolem kočárku vrčí traktor, motorová pila, křovinořez aj.proto se nebojí, jako děti mých kamarádů. Budeme doufat, že se nezkazí počítačem a televizí, ale to jsem odbočil. Prakticky maso, zeleninu,vejce a ovoce až na tropické nekupujeme. Roman Lesnictví a dřevařství

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika