růže v květinači



host - 232.5 (?)
21.6.2011 10:37

Já mám v květináčích různé rostliny, také javory a plaménky (máme psa a je to bezpečnější před ním, aby to nezlomil) a letos jsem zasadila do květináče i krásnou růžovou polyantku. Na zimu to dělám tak, že když jsou květináče menší, dám je do igel. tašky, aby se moc neušpinily, dole prostříhnu díru a celé to zahrabu do kompostu.Tak uchovávám i bonsaje.  Když je květináč větší, najdu starý svetr nebo bundu, nebo mikinu, které chci již zlikvidovat a květináč do něj obléknu. Schovám ho do křoví a kolem ještě třeba obložím nějaké větve. Rostliny jsou potom jako v kabátku a krásně venku v květináči přežijí zimu.

Pozdravuje Mirka.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 31.10.2008 9:46

Před rokem jsem dostala růžičku v květináči. Doma skomírala a začaly jí opadávat listy.  Když už byla skoro holá, tak jsem ji chtěla vyhodit, ale pak jsem si řekla, že nic nezkazím, když ji zkusím dát na záhon do země.  Vloni i letos celý rok krásně kvetla a letos jsem jí zazimovala, stejně jako ostatní růže. Je moc krásná a doufám, že přežije i letošní zimu.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 232.5 (?), 21.6.2011 10:37

Já mám v květináčích různé rostliny, také javory a plaménky (máme psa a je to bezpečnější před ním, aby to nezlomil) a letos jsem zasadila do květináče i krásnou růžovou polyantku. Na zimu to dělám tak, že když jsou květináče menší, dám je do igel. tašky, aby se moc neušpinily, dole prostříhnu díru a celé to zahrabu do kompostu.Tak uchovávám i bonsaje.  Když je květináč větší, najdu starý svetr nebo bundu, nebo mikinu, které chci již zlikvidovat a květináč do něj obléknu. Schovám ho do křoví a kolem ještě třeba obložím nějaké větve. Rostliny jsou potom jako v kabátku a krásně venku v květináči přežijí zimu.

Pozdravuje Mirka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika