Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Očko je taková malá vyvýšnina u každého vyrůstajícího listu, když ten list trochu opatrně odtáhnete tak jej uvidíte.

Namočím na 5 oček?? Asi to má být takhle-ustřihněte větvičku s odkvétajím květem, na kterém bude 5 listů, ten stonek podle odrůdy přibližně 15 až 20cm dlouhý, konec stonku namočíte do vody a dáte do stimulátoru, buď práškového nebo gelového(tam nemočíme). Pak větvičku dáte do zeminy, já používám směs s pískem.Aby se Vám ten stimulátor nesetřel, udělejte kolíkem nebo jinou větvičkou díru do zeminy, zasuňte větvičku a přihrňte.Pokud máte skleník, foliovník nemusíte přikrývat sklenicí. Já to nedělám, mě vždy splesnivěly. Mám je ve foliovníku, loni mi zakořenily i v nepřikrytým pařeništi, né všechny, ale pár jich mám.

Jinak to tu popisuje Dany v Záchrana/obnova starých růží.

podívejte se na Základní růžová literatůra

Já teď jedu pro Savo, gumové rukavice a holínky, bydlím v NJ okrese, naštěstí v jiné části, růže jsem měla pod vodou, ta je naštěstí už pryč. Jak málo stačí ke štěstí :15 KM a měla bych jiné starosti. Mějte se

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika