Víno na balkón



host - 182.227 (?)
14.6.2019 7:25

Plodit bude ve volné půdě. V květináči jen na ukázku a spíše ani to ne. To byste musela dodávat vždy to, co réva momentálně potřebuje a to se dokázat někde na balkoně nedá.

Jestli chcete investovat hromadu peněz a čas, poptejte se tam, kde pěstují ve sklenících salátové okurky. Rostou v náprstku minerální vaty, ale jsou řízeně napájeny hnojivem, vodou. P

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 182.227 (?), 14.6.2019 7:25

Plodit bude ve volné půdě. V květináči jen na ukázku a spíše ani to ne. To byste musela dodávat vždy to, co réva momentálně potřebuje a to se dokázat někde na balkoně nedá.

Jestli chcete investovat hromadu peněz a čas, poptejte se tam, kde pěstují ve sklenících salátové okurky. Rostou v náprstku minerální vaty, ale jsou řízeně napájeny hnojivem, vodou. P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 59.102 (?), 13.5.2010 20:52

Zkuste odrudu Alwood. Ma kerovity rust a kratka internodia.Velmi chutne modre vino. Snasi mrazy -30oC bez problemu a ve 450 mnm perfektne dozrava se vsemi chutemi a cukry. Existuje jedna francouska odruda do kvetinacu, ale nemuzu si vzpomet na jmeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 59.102 (?), 13.5.2010 21:00

Zapomel jsem dodat, ze Alwood je americka odruda a am odrudy jsou jiny geneticky typ a nesnasi vapno v pude.Nejlepe rostou v pH 6 - 6,5. PH 7,2 je uz zabiji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.65 (?), 5.6.2011 18:40

Dobrý den, chci se zeptat jak je to s postřikami na balkoně(celý zasklený JZ)?Manželka má růže a jiné květiny a neustále jsou napadány různými plísněmi a padlím na růžích.Nic jim nepomáhá.Bojím se, aby mi nějaká plíseň nenapadla vinnou révu.Nemam jí aspoň preventivně postříkat např.Sulikolem?Dík za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 166.218 (?), 6.6.2011 13:32
Dobrý deň! Ak pestujete na balkóne vinič vnímavý na hubové choroby, postrek pred kvetom a po odkvitnutí je odporúčaný. Najlepšie kombinovaný fungicíd s hĺbkovým a čiastočne systémovým účinkom. Postriekajte ním aj ruže. Sulikol je dobrý pri rašení viniča, aj z hľadiska akaricídneho účinku, ale múčnatku na ružiach Vám v tomto štádiu pravdepodobne nevyrieši. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 6.65 (?), 6.6.2011 20:02

Děkuji za odpověď, určitě to postříkám.Já se jenom bojím, aby ty choroby z těch kytek mě nenapadly vinou revu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
zyjan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (512) - 151.93 (?), 9.6.2011 9:56

Uživatelé VJK i Paľo Vám radí dobře - chce to velkou nádobu, propustnou zeminu, dobře zajištěný odtok a aktivně hnojit, na zimu kořenový bal v nádobě dobře chránit před silnými mrazy. Dost mě udivuje, proč přemýšlíte o výsadbě neoodolné odrůdy. Co se týká napadení vinné révy chorobami z kytek - to až na výjimky nehrozí - vinná réva má vesměs vlastní specifické choroby a škůdce, které ostatní rostliny a kytky nemívají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 210.159 (?), 16.9.2011 18:53

 Dobrý den, mohu se prosím zeptat: Co když se nám zlomila větvička? Vyklíčí rostlinka znova? Popřípadě jak jí mám seříznout aby vyklíčila? Předem děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zyjan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (512) - 151.93 (?), 16.9.2011 22:10

Záleží KDE se větvička zlomila. Pokud se zlomila na místě mezi prvním očkem a kořeny, tak to už asi neobroste. Ale s vypěstováním nové sazeničky není žádný problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika