Růst jednoletých sazenic



jgeneral - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 209.3 (?)
9.7.2009 21:58

Pokud jde od země, jak uvádíte, je tenký a roste bujně, bude to podnož. Ta Vám hrozny "nepřinese", proto ji odstraňte, ať nevysiluje ten, který tam má být.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
jgeneral - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 209.3 (?), 9.7.2009 21:58

Pokud jde od země, jak uvádíte, je tenký a roste bujně, bude to podnož. Ta Vám hrozny "nepřinese", proto ji odstraňte, ať nevysiluje ten, který tam má být.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
svetlucha1 - (5) - 126.13 (?), 12.7.2009 8:18
Dobry den asi jsem se v poslednim prispevku nejak spatne vyjadrila. Takze z puvodniho kminku vyrasil slahoun, ktery je slaby, ale pekne se rozvetvuje a ma pekne listky s timto slahounem nevim co mam delat, aby zesilil mozna bych mala pudu necim prihnojit nebo tento slahoun zastrihnout, ten druhy co rasi ze zeme je taky s toho kminku neni to slahoun jen asi tri listecky tak to zatim nechavam rust myslela jsem si ze to je ten zalozni slahoun, ktery se nechava. Takze jakym zpusobem docilim toho aby ten prvni slahoun zesilil nebo mam prihrnout vice hliny ci prihnojit? Dekuji vsem za odpoved Klara
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 128.44 (?), 12.7.2009 10:54

Toho docílíte tím, že vylámete ty výhony, které jej rozvětvují. Hlavní výhon se nesmí větvit, alespoň ne v prvním roce. Vylámejte všechny výhony, které jej rozvěrvují. Pokud jsou silnější, ustřihněte je nůžkami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.67 (?), 31.8.2009 20:16

Nechci reagovat, ale potřeboval bych poradit co mam udělat, aby my víno v nádobě přežilo zimu, koupil jsem totiš ted´ asi metrovy výhonek v květináči. Děkuji Martin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.11 (?), 2.9.2009 8:53

Já přes zimu révu v nádobě zapouštím do země až po okraj. Zatím se mi za 5 let nestalo, že by některá nepřežila zimu. VJK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika