Roubované sazenice modrých moštových PIWI



katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (367) - 167.81 (?)
8.11.2018 9:12

Mohl bych poprosit o několik řízků Cantora? Oplátkou mohu nabídnout Solaris a Cortis.

Děkuji katoo

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
pavelmicek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 25.73 (?), 2.11.2018 10:45, zobrazeno: 3220x

Měl by někdo zájem vzít společnou objednávkou roubované sazenice z Německa v balíčcíh po 25ks?

Nebo zná někdo, kde je možné níže uvedené odrůdy koupit i v malém množství?

Letos sháním Cabernet Cortis, Cabernet Cantor, Regent, Rondo. 

Cortis a Regent už jsem dohledal v letošních nabídkách českých prodejců a to i ve velmi malém množství.

Problém je s Cabernet Cantor + Rondo. Sice ještě nejsou seznamy všech pěstitelů zveřejněny, ale tuším, že u těchto dvou stejně nebudou. Mne jediná známa možnost je tedy objednávka z Německa po 25ks, což je pro mne v tento moment zbytečně moc. Cena těchto sazenic je 68,- s DPH Informace o podnožích ještě nemám. Mě bude stačit 5ks na odrůdu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
pavelmicek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 25.73 (?), 2.11.2018 11:34

Sazenice z Německa jsou na podnoži SO4 a budou k vyzvednutí Duben 2019

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
HonzaH. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 156.67 (?), 2.11.2018 14:20

Cabernet cantor si budeš prostě muset od nějakého českého dodavatele objednat v množství 25 ks. Tato odrůda u nás není běžně pěstovaná, čili pochybuji, že by některý prodejce dovezl na blind balík sazenic a čekal, zda si je náhodou někdo po 5 kusech od něj koupí.. Tech 25 ks není zas taková darda a přebytečné kusy pak snadno prodáš.. nebo dáš do květináče a prodáš / zasadíš / přeroubuješ později.. Pokud i přes to nechceš kupovat 25 ks, tak já ti této odrůdy můžu poskyknout řízků kolik bueš chtít..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (367) - 167.81 (?), 8.11.2018 9:12

Mohl bych poprosit o několik řízků Cantora? Oplátkou mohu nabídnout Solaris a Cortis.

Děkuji katoo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika