Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dpbrý den, mám rostoucí révu druhým rokem. Trochu přemrzla tak jsem ráda, že se začíná vzpamatovávat. Bohužel jak nyni byla bouřka, zničeho nic byla ráno úplně povadlá, ačkoliv právě byl pěkný déšť. Nyní odpoledne je zcela zdecimovaná a skloněná jak hadrová panenka.Měla jsem rajčata v kyblíku, ale nedařilo se jim, začaly mít zkroucené listy, tak jsem je přesadila do půdy a hlínu(koupenou)jsem vysypala do záhonu kde je réva. Vespod kyblíku byla kůra místo štěrku, ale kůra již stará ze svahu na zahradě.Je možné, že by se ta réva spálila kupovanou hlínou? Jsem takový zahradník na baterky, vždycky si něco přečtu, ale pak k tomu přidám ještě něco vlastního(a asi nesmyslného).

Drtuhý keřík révy, který je starší o rok, ale nezvadl. děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika