Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

Alden mám nachystaný na vysazení v kontejneru (kromě toho od 3 prodejců taky např. Muškát Bleu, Arkadia, Suvenyr a další,  bezsemenné Glenora, Einset Seedless, Vanessa, Jupiter, Zolotce)  takže jsem také zvědavý na jeho (jejich) kvality.

Aivaz mám již několik let a bohatě plodí, velké hrozny i velké bobule, vyhovuje mi jeho bujný růst, mám totiž špatné zkušenosti se slaběji rostoucími odrůdami. Odolnost mohu potvrdit střední k plísni i padlí. Má silnou slupku a neutrální chuť, musí se nechat dobře vyzrát. Pro srovnání podobná vzhledem hroznu vedle taktéž bujně rostoucí Kodrjanka má tenší slupku, ranější zrání, možná je o něco chutnější, ale méně odolná vosám, mrazu a chorobám.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika