Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Záleží jaké vedení budete volit, podle mě by tam vlezlo mnohem víc kmínků, třeba při vzdálenosti 80cm.

Koukám že jsme kousek od sebe (Jablunkov) ;) jsem v 380 m.n.m. a loňi na jaře jsem vysadil první sazenice révy. Taky jsem si pokládal otázky jako Vy, tedy jaké odrůdy, kolik, co z toho budu dělat. Nakonec jsem vysadil 15 sazenic. Solaris 5x, Bianca 4x a pak po jednom druhu Vostorg, Kobzar, Juznyj, Prim, Opál, Královna vinohradu

Chtěl jsem prostě zkusit co tady půjde a později bych šel do odrůd kterým se tady daří.

Letos jsem svůj vinohrádek trošku rozšířil a vysadil na různá místa další sazenice. Z toho 5x Solaris, 7x Cabernet Cortis, 2x Sieger, 1x Beloje čudo, 1x Galahad, 1x Einsset Seedless, 1x Somerset Seedless.

Výsadba byla dost šichta, kopal jsem díry 80x80x80, snad se to vyplatí. Pokud se tady bude vínu dařit mám dostatek pozemku na nekolik desítek hlav. Zatím zkouším :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika