Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Také jsem za celou dobu pěstování nezaznamenal jakékoliv problémy se sprchavanim.To uz treba Hibernal je na tom hůře-ale hodnotím to podle subjektivního pozorovani na mem stanovisti, kdy jsou obe odrůdy ve vzdálenosti cca 3 metry od sebe. Větším (a jediným problémem je ta šedá hniloba hroznů),to ma ten Solaris skutečně odolnost jen průměrnou, jak se na některých serverech uvádí.Minuly rok, ač bylo podobne sucho jako letos jsem s tim vubec žádné problémy neměl, ale letos, kdybych to nestrikal uz dvakrat Teldorem, nemam snad vubec nic. Sice se to diky počasí změní v ušlechtilou plisen Botritis cinerea, ale dost mi to snizi výnos, coz je u me důležitý faktor, protože toho moc nemam, abych na to nemusel brát zřetel. 7 stupňů? Není ten Vás Solaris někde trvale nebo převážně ve stinu?
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika