Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To máte pravdu a taky si myslím, že to bude fungovat, zatím ty náznaky květu na úponech se objeví vždy na nejsilnějších loňských letorostech. Dnes jsem to prolámal, ať to zesílí a snad se ještě nějaké nové silné letorosty do podzimu pro zimní řez objeví, ať to je trochu i na estetiku :-)
 Já jsem právě  byl v domění, že z toho víceletého dřeva - ramen bude každý rok 3-5 letorostů na každé straně říznutý na 2 očka, které pak zase na jedno očko u ramen vyříznu po 2 letech ( na střídačku), tudíž měli vzniknou takové hrábě víceletého dřeva , na kterých bych ob jeden rok měl právě ty silné jednoleté letorosty, které by rodily.. ale udělal jsem to špatně, žene se to jinde, zkusím to narok udělat lépe... děkuji všem za příspěvky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika