Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravímlaugh Jak už tu bylo zmíněno, zahradu mám obří (víc, než jednou tolik co Vy) a byla mým snem od dětství. Je to něco mezi anglickým parkem a džunglícheeky protože se to všechno postupně rozrůstá a muž má averzi k tomu, něco uřezat, ukopnout. Zahrada je vybudovaná na širém poli, takže rovina, jen mírně svažitá z kopce. Těžko můžu radit, měla jsem dost financí, takže se navezly tuny zeminy na,,kopečky" a vysadily tisíce rostlin. Návrh jsem si udělala sama, rostliny do něj doplnila zahradní architektka dle mých požadavků(a navíc, co já třeba ani neznala) Návrh... není to až tak složité. Tedy to jak nevím, ale lidi, co umí s compem jistě ano: stáhnout mapu pozemku s domem, přenést si to na papír, zvětšit v měřítku a máte to před sebou. A zkoušt si tam, malovat(a zase mazatwink) jak by mohly jít cestičky, představit si, na co by bylo hezké se z nich dívat, udělat si ta zákoutí. A osázení si tam domyslíte zase až pak. Trvalo mi to zhruba rok. Stromy jste myslím říkala, že tam máte. Zkuste je tam zakoponovat, které už vůbec nejsou k užitku, třeba i polomrtvé se dají krásně osázet bujnou růží(teď budu jednu přebujelou muset zpoloviny zrušit, neb mi zarostla jak polovinu zahradního domku, tak zalehla a vyhubila většinu skalkysad) Mám tu jezero, u něj dvě smuteční vrby, které vyrostly do nádherných obřích rozměrů za 12let. Jak už někdo psal, je to strašně moc práce, jeden člověk(ani dvawink) nemá šanci to zvládat, budete muset po kouskách. Napište mi do soukromé zprávy mailovou adresu, ráda vám pošlu fotky pro inspiraci a ráda poradím, když budu vědětsmiley 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika